BonZoo

tooted ja teenused

Maalingute teostamine T-särkidele

Just nii! 🙂 Sina saadad mulle foto ning mina maalin selle T-särgile! Särgid on mul endal olemas UNISEX suurustes (XS-3XL). Kui T-särgi teoks läheb, saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli. T-särgid on puuvillasest materjalist. Valikus on kahte värvitooni: valge ja must. 

Hinnad on vastavalt 40€ (ühe inimese/loomaga), 45€ (kahe inimese/loomaga). 

Kui on mõni keerukam kontseptsioon (pilt on abstraktne, maastikufoto, kujutavaid objekte rohkem jne), on hind kokkuleppeline. 

Hind alates 40€

Maalingute teostamine pusadele

Lugesid õigesti! 🙂 Sina saadad mulle foto ning mina maalin selle pusale! Pusad on mul endal olemas nii UNISEX suurustes (XS-3XL) ja ka laste suuruseid. Kui pusa teoks läheb, saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli. Pusad on mõnusalt pehmed puuvillasest materjalist, seest fliisiga. Valikus on erinevaid värvitoone vastavalt sellele, mis parasjagu laos olemas on. Klassikalist musta ja valget leidub see eest alati! 

Hinnad on vastavalt 55€ (ühe inimese/loomaga), 60€ (kahe inimese/loomaga). 

Kui on mõni keerukam kontseptsioon (pilt on abstraktne, maastikufoto, kujutavaid objekte rohkem jne), on hind kokkuleppeline.

Hind alates 55€

Maalingute teostamine riidest kotile

Täpselt nii ongi! 🙂 Sina saadad mulle foto ning mina maalin selle riidest kotile! Kotitoorikud on mul endal olemas. Tegu on 100% orgaanilisest puuvillast tote bagiga. Valikus on üks värvitooni: must. 

Hinnad on vastavalt 35€ (ühe inimese/loomaga), 40€ (kahe inimese/loomaga). 

Kui on mõni keerukam kontseptsioon (pilt on abstraktne, maastikufoto, kujutavaid objekte rohkem jne), on hind kokkuleppeline. 

Hind alates 35€

Maalingute teostamine lõuenditele

Teostan maalimistöid soovi korral ka eritellimustena lõuenditele. Kirjuta julgelt mulle oma soovist, laseme fantaasiad lendu ning teeme ära! 

Minu varasemaid töid ja müügis olevaid maale saad näha rubriigist “tehtud tööd”. 

Hind kokkuleppeline

T-särk "Käsi peseb kätt, ühed värvilised mõlemad"

Valge disainsärk, mida kaunistavad värvilised käejäljed, värvipritsmed. Tellijal on võimalik valida kaks meelepärast tooni, millega särk teostatakse. Pildil kujutatud näiteks kuldne-must värvikombinatsioon. 

Puuvillased särgid on UNISEX suurustes (XS-3XL). Kui T-särgi teoks läheb, saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli.

Hind 35€

T-särk "Mets"

Maaliline metsa imitatsiooniga särk nii eest kui tagant vaates. Pool särki on masinvärvidega manuaalselt tumedamaks toonitud, lisades metsamaalingule salapärasust ja sügavust.

Puuvillased särgid on UNISEX suurustes (S-XL). Saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli.

Hind 37€