BonZoo

tooted ja teenused

Maalingute teostamine T-särkidele

Just nii! 🙂 Sina saadad mulle foto ning mina maalin selle T-särgile! Särgid on mul endal olemas UNISEX suurustes (XS-3XL). Kui T-särgi teoks läheb, saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli. T-särgid on puuvillasest materjalist. Valikus on kahte värvitooni: valge ja must. 

MUST-VALGE MAALING: Hinnad on vastavalt 55€ (ühe inimese/loomaga), 60€ (kahe inimese/loomaga). 

VÄRVILINE MAALING: Hinnad on vastavalt 75€ (ühe inimese/loomaga), 80€ (kahe inimese/loomaga).

Kui on mõni keerukam kontseptsioon (pilt on abstraktne, maastikufoto, kujutavaid objekte rohkem jne), on hind kokkuleppeline. 

Hind alates 55€

Maalingute teostamine pusadele

Lugesid õigesti! 🙂 Sina saadad mulle foto ning mina maalin selle pusale! Pusad on mul endal olemas nii UNISEX suurustes (XS-3XL) ja ka laste suuruseid. Kui pusa teoks läheb, saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli. Pusad on mõnusalt pehmed puuvillasest materjalist, seest fliisiga. Valikus on erinevaid värvitoone vastavalt sellele, mis parasjagu laos olemas on. Klassikalist musta ja valget leidub see eest alati! 

MUST-VALGE MAALING: Hinnad on vastavalt 70€ (ühe inimese/loomaga), 75€ (kahe inimese/loomaga). 

Kapuutsiga pusa hinnad: 75€ (ühe inimese/loomaga), 80€ (kahe inimese/loomaga).

VÄRVILINE MAALING: Hinnad on vastavalt 90€ (ühe inimese/loomaga), 95€ (kahe inimese/loomaga). 

Kapuutsiga pusa hinnad: 95€ (ühe inimese/loomaga), 100€ (kahe inimese/loomaga).

Kui on mõni keerukam kontseptsioon (pilt on abstraktne, maastikufoto, kujutavaid objekte rohkem jne), on hind kokkuleppeline.

Hind alates 70€

Maalingute teostamine riidest kotile

Täpselt nii ongi! 🙂 Sina saadad mulle foto ning mina maalin selle riidest kotile! Kotitoorikud on mul endal olemas. Tegu on 100% orgaanilisest puuvillast tote bagiga. Valikus on üks värvitooni: must. 

Hinnad on vastavalt 40€ (ühe inimese/loomaga), 45€ (kahe inimese/loomaga). 

Kui on mõni keerukam kontseptsioon (pilt on abstraktne, maastikufoto, kujutavaid objekte rohkem jne), on hind kokkuleppeline. 

NB! Detsembri lõpuni saab veel selle soodsa hinnaga! 🙂

Hind alates 40€

Maalingute teostamine lõuenditele

Teostan maalimistöid soovi korral ka eritellimustena lõuenditele. Kirjuta julgelt mulle oma soovist, laseme fantaasiad lendu ning teeme ära! 

Minu varasemaid töid ja müügis olevaid maale saad näha rubriigist “tehtud tööd”. 

Hind kokkuleppeline

T-särk "Käsi peseb kätt, ühed värvilised mõlemad"

Valge disainsärk, mida kaunistavad värvilised käejäljed, värvipritsmed. Tellijal on võimalik valida kaks meelepärast tooni, millega särk teostatakse. Pildil kujutatud näiteks kuldne-must värvikombinatsioon. 

Puuvillased särgid on UNISEX suurustes (XS-3XL). Kui T-särgi teoks läheb, saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli.

Hind 55€

T-särk "Mets"

Maaliline metsa imitatsiooniga särk nii eest kui tagant vaates. Pool särki on masinvärvidega manuaalselt tumedamaks toonitud, lisades metsamaalingule salapärasust ja sügavust.

Puuvillased särgid on UNISEX suurustes (S-XL). Saan saata Sulle ka parema ülevaate saamiseks mõõdutabeli.

Hind 65€

"Peach please!" särk

Valge T-särk, mida kaunistavad mustas ja virsikuroosas toonis käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Särki võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Särgid on UNISEX suurustes (XS-3XL).


Hind 55€

"Peach please!" pusa

Virsikuroosa kapuutsiga pusa, mida kaunistavad must-valged käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Pusa võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Pusad on UNISEX suurustes (XS-3XL).


Hind 90€

"Peach please!" dressipüksid

Virsikuroosad dressipüksid, mida kaunistavad must-valged käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Pükse võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Püksid on UNISEX suurustes (XS- 3XL).


Hind 105€

"Love ender" särk

Valge T-särk, mida kaunistavad mustad ja õrnlillakas toonis käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Särki võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Särgid on UNISEX suurustes (XS-3XL).


Hind 55€

"Love ender" pusa

Õrnlillakas toonis kapuutsiga pusa, mida kaunistavad must-valged käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Pusa võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Pusad on UNISEX suurustes (XS-3XL).


Hind 90€

"Love ender!" dressipüksid

Õrnlillakas toonis dressipüksid, mida kaunistavad must-valged käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Pükse võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Püksid on UNISEX suurustes (XS- 3XL).


Hind 105€

"Green team" särk

Valge T-särk, mida kaunistavad mustad ja rohekas toonis käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Särki võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Särgid on UNISEX suurustes (XS-3XL).


Hind 55€

"Green team" pusa

Oliivirohelises toonis kapuutsiga pusa, mida kaunistavad must-valged käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Pusa võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Pusad on UNISEX suurustes (XS-3XL).


Hind 90€

"Green team!" dressipüksid

Oliivirohelises toonis dressipüksid, mida kaunistavad must-valged käejäljed ning värvipritsmed. Tegu on käsitsi toonitud ning maalitud tootega. Pükse võib pesta käsipesu režiimil pesumasinas 30 kraadi juures, maalingud sissepoole.

Püksid on UNISEX suurustes (XS- 3XL).


Hind 105€